KONST / Litografier / Färglitografi 16406127
nr 1640 6127
Karel Appel
(1921-2006), Holland
Signerad, numrerad Ea, komposition. Färglitografi, bildmått: 28x22 cm, yttermått inklusive ram: 45x38 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 2 september 2024
kl 19:45:57
2/9 19:40:57
Karel Appel
Läs mer om Karel Appel